کورتادو سیستم پرداخت خود را ارتقا داد

 

 مدیر روابط عمومی کورتادو خبر از به روز رسانی سیستم پرداخت POS این مجموعه در راستای تقویت ارتباط دو طرفه شرکت با مشتریان و مخاطبان خود از اول دیماه داد.

به گزارش روابط عمومی کورتادو،  نرم افزار شرکتاز تاریخ اول دیماه بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفته است.
در بروزرسانی نسخه1.7 نرم افزار و با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش که از شرکت های زیر مجموعه بانک سامان است .قابلیت  استفاده از سیستم PC to POS به نرم افزار اضافه شده که فرآیند صدور فاکتور توسط POSرا کاملا اتوماتیک خواهد کرد . کافه هایی که دارای POSبانک سامان هستند می تواند از این قابلیت استفاده کنند و باقی کافه ها هم می توانند درخواست برای استفاده از POS سامان را برای ما ارسال کنند تا طبق تفاهم نامه فی ما بین  بانک سامان دستگاه POSخود را در کافه شما نصب کند .

در ضمن اصلا نیاز به داشتن حساب بانکی در بانک سامان نیست و این امکان وجود دارد که  هر حسابی داشته باشید ، POS بانک سامان وجوه پرداخت شده را به همان حساب واریز کند .

محمد جواد دالوند مدیرعامل کورتادو  نیز ضمن ابراز امیدواری  در رفع خلاء موجود در ارتباط بین مجموعه و کافه ها و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی، اظهار داشت:

همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت میدانیم و پس این به روزرسانی به دنبالخدمت رسانی بهتر و خشنودی مشتریانمان  در راستای مشتری مداری بهتر  هستیم.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی کورتادو به شماره 02188677241 در ارتباط باشند.

photo_2016-01-01_23-00-42